Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

1 Adet Kitap Bastırmak Mümkün mü?

1 Adet Kitap Bastırmak Mümkün mü? | edulal.com

Kitap baskımızın ne kadar iyi olduğunu görmek için kendi kitabınızın bir prova kopyasını yazdırmak istersiniz. Ya da belki sadece kendi basılı kitabınızı elinizde tutmanın ne kadar iyi hissettirdiğini bilmek istiyor olabilirsiniz. Sebep ne olursa olsun, bu özel tek kitap teklifi sayesinde, bir kitabı son derece uygun bir şekilde yazdırabilirsiniz. Satın almadan önce şahsen kanıtlamak için kitabınızın tek bir kopyasını yazdırmak sadece bir olasılık değil, inanılmaz derecede kolay bir gerçektir.

Kitap yazdırmaya karar verdiğinizde, süreci olabildiğince sorunsuz ve kolay hale getirme konusunda işinin ehli çalışanlarımız sizi yönlendirecek ve çalışmanıza başlamak için sizden özel bilgiler isteyecektir. Kitabınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için baskıdan düzenlemeye ve pazarlama hizmetlerine kadar her şeyi kapsıyoruz.

Kitapbaski.com kendi kitabınızı yazdırmanızı kolaylaştırır. Sipariş vermeden önce bitmiş ürünü tam olarak görmenizi sağlar. Kitabınız tam olarak beğeninize sunacak hoşunuza gitmezse eğer düzelteceğiz. 

Kitap basımını basit ve stressiz hale getiriyoruz. Bizim için baskı projeniz kadar önemlisiniz ve bu nedenle hizmetimizi size ve gereksinimlerinize en uygun şekilde ayarlayacağız. Kitapbaski.com hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için burada. Kitabınızın olması gerektiği gibi çıkacağını bilerek içiniz rahat olsun.Kitabınızın, boyutunu, ciltlemesini, renkli yada siyah beyaz olmasını, sayfa sayısını, içeriğinizi gönderin, siparişinizi verin. Hemen baskı işlemlerine başlayalım.  Bir adet kitap bastırmak mümkündür.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı