+90 (224) 272 16 76 info@kitapbaski.com Kitabını Bastırmanın En Güvenilir Adresi Sepetim (0) %100 Güvenli Alışveriş
Kategori : Kitap, Merak Ettikleriniz 474 defa okundu

Merak Ettikleriniz

Kitap Bastırmanın En Güvenilir ve En Kolay Yolu, www.kitapbaski.com

Merhaba Sevgili Okurlar,
İnstagram sayfamız üzerinden gelen soru ve talepler doğrultusunda aklınızdaki sorulara cevap vermek için bir blog yazısı yazmanın faydalı olacağını düşündük. Kitap bastırmak isteyen siz değerli takipçilerimiz bu yazımızı okuduğunda aklınızdaki sorulara cevap bulabilecektir. Bunun yanı sıra aklınıza takılan herhangi bir konuda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kitap Bastırma Süreci Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
Kitap basım sürecimiz tamamen www.kitapbaski.com sitemiz üzerinden ilerliyor.
1. Üyeliği bulunmayan müşterilerimiz ‘’Yeni Üyelik’’ kısmından üyelik oluşturmalı.
2. Üyeliğinizle giriş yaptıktan sonra ana sayfamız üzerinden baskı maliyetini hesaplayabilirsiniz. İstediğiniz adette baskı yapabiliyoruz.
3. Fiyat alındıktan sonraki aşamada ‘’Sipariş Ver’’ seçeneğine tıklıyorsunuz.
4. Sonraki aşamalarda ödeme ve adres bilgilerinizi giriyor, bastırmak istediğiniz dosyayı sistemimize yüklüyorsunuz.
5. Üretim sürecimiz maksimum 2-3 iş günüdür. Üretimden sonra sipariş aşamasında verdiğiniz adrese kargo ile kitabınızı gönderiyoruz.

Dosyalarımı Hangi Formatta Göndermeliyim?
Kitap bastırmak için gerekli detayları seçtikten sonra sitemiz üzerinden dosyalarınızı pdf formatında göndermelisiniz. Word dosyası üzerinden çalışıyorsanız, ‘’farklı kaydet’’ seçeneğinden  pdf formatında kaydedip bizlere pdf formatında gönderiyorsunuz.

Baskı Ücretleriniz Nedir?
www.kitapbaski.com adresimizdeki ana sayfada bulunan "Baskı Maliyetlerini Hesaplayalım" bölümünden kitaplarınız için seçtiğiniz detaylara göre fiyatı görebilirsiniz. Basım ücretlerimiz istediğiniz özelliklere (adet, boy, sayfa sayısı) göre değişken olacaktır.

Kitap Tasarımı Yapıyor musunuz?
Kitap tasarımı yapmıyoruz. Sizlerden gelen kitaplarda herhangi bir hata olması halinde küçük dokunuşlar yapıyoruz.

Editörlük ve Redaktörlük Hizmeti Veriyor musunuz?
Editörlük ve redaktörlük hizmeti vermiyoruz. Kitaplarınızdaki yazım hatalarını sizler düzeltiyorsunuz.

Hangi Eserleri Basıyorsunuz?
Kendi eserleriniz olan tez, öykü, roman, şiir, yıllık, günlük, watsap konuşmaları, deneme, eğitim kitapları ve sizin kendi eseriniz olrak ntelendirebileceğiniz her tür kitabın üretimini gerçekleştiriyoruz. Kitapbaski.com olarak korsana karşı çıktığımız için kesinlikle kendi eseriniz dışında izinsiz hiçbir eseri çoğaltmıyoruz.

Sizlerle Nasıl İletişime Geçebilirim?
İnstagram ve facebook sayfamız, iletişim bölümünde yazan mail adresimiz ve www.kitapbaski.com'da ki watsapp destek hattı kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mesajlarınıza en hızlı şekilde geri dönüş yapmaya özen gösteriyoruz. Önceliğimiz, siz değerli müşterilerimize her anlamda kaliteli hizmet sunmaktır.

Kitap İçi Renkli ya da Siyah Beyaz basılıyor mu?
Kitap içeriğinin renkli ya da siyah beyaz olmasını sizlerin tercihi belirliyor. Sizlerin tercihine göre her iki üretimi de gerçekleştirebiliyoruz.

Farklı şehirlere gönderim yapıyor musunuz?
Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından da sipariş alıyoruz. Üretim sürecimizden sonra ürünlerinizin gönderimini güvenli bir şekilde sağlıyoruz.

Kapıda ödeme yönteminiz var mı?
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmuyor. Ödemelerinizi sitemiz üzerinden kredi kartınız ile veya hesaba EFT şeklinde güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?
Dijital ortamda bizlere ulaştırdığınız ürünlerinizin üretimi gerçekleştikten sonra yurtiçindeki gönderileri anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo şirketi ile gönderiyoruz. Eğer sizin farklı bir kargo firması ile gönderme talebiniz olursa bunu bize bildirmeniz durumunda ek ücrete tabi olarak o kargo şirketi ile gönderiyoruz.

kitapbaski.com Merak Ettikleriniz
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı