+90 (224) 272 16 76 info@kitapbaski.com Kitabını Bastırmanın En Güvenilir Adresi Sepetim (0) %100 Güvenli Alışveriş
Kategori : Ürün İncelemeleri 276 defa okundu

Öğrenmenin Keyifli Yolu: Eğitici Çarklar

Merhaba Değerli Anne-Babalar & Öğretmenler,
Sizlere bugün evde kaldığınız şu günlerde çocuklarınızla kaliteli vakit geçirmeniz için ürettiğimiz, çocuklarınızın keyifle öğrenmelerini sağlayacak; kullanımı ve taşıması kolay, dikkat çekici bir üründen bahsedeceğim.
Eğitici Çarkları adını verdiğimiz ürünümüz iki set halindedir. Zarfı içerisinde konularına göre 5 farklı Eğitici Çark bulunmaktadır.
Ürünümüz Milli Eğitim Bakanlığı’nın ve uzman psikologların tavsiyeleri dikkate alarak hazırlanmıştır. Eğitici Çarklarımız mükemmel birer öğrenme kaynağıdır. Günümüzde küçük yaşlardan itibaren yabancı dil eğitimine büyük önem veriliyor. Bu ürünümüzle çocuklarınızın yabancı dil eğitimine büyük katkılar sağlayabilirsiniz. Küçük yaşlarda öğrenilen bilgiler çok kalıcı oluyor. Çarklar ile çocuklarınıza yeni kelimeler öğretebilir, konular üzerinde konuşarak hayal güçlerini harekete geçirebilirsiniz.  Ürünümüzün saklanması kolaydır. Dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun ömürlü bir üründür. Ürünümüzü defalarca kullanabilirsiniz. İsterseniz seti bir kerede, isterseniz her çarkı istediğiniz vakitte, istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz.

Çarkları nasıl kullanabiliriz?
Ürünümüz birçok farklı kullanım için uygundur. Sizler kelimeleri söyledikten sonra çocuğunuzdan duyduklarını telaffuz etmesini isteyin. Küçük yaştaki çocuklar kişisel gelişim farklılıklarından dolayı bazı kelimeleri söylemekte zorluk çekebilirler. Çocuğu bunaltmadan yapılacak tekrarlar, çocuğun dilsel gelişimine büyük katkı sağlayacaktır.
Çarklar da resimler de yer alıyor. Örneğin; Ayları ve Mevsimleri Öğreniyorum konulu çarkta mevsimlerle alakalı resimler vardır. Çocuklarınıza süre tanıyarak resimleri incelemelerini isteyin. Daha sonra resim üzerinde konuşun, çocuğunuza resimle alakalı sorular yöneltin. Bu şekilde çocuğunuzda kendini ifade etme ve iletişim becerileri gelişecektir.
Her çarkta ilgili nesnenin ismine Türkçe, İngilizce olarak yer verilmiştir. İngilizce telaffuz için İngilizce okunuş biçimleri de ürüne eklenmiştir

 

kitapbaski.com Öğrenmenin Keyifli Yolu: Eğitici Çarklar
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı