Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

En Güncel Kitap Baskısı Fiyatlarını Hemen Al

En Güncel Kitap Baskısı Fiyatlarını Hemen Al | edulal.com

Kitap basım maliyetleri, yazdırmak istediğiniz kitabın türüne göre değişir. Baskı maliyetleri kağıda, kitap boyutuna, sayfa sayısına ve istediğiniz cilt tipine göre hesaplanır. Kitap basımıyla ilgili en yüksek maliyet (tahmin edebileceğiniz gibi) mürekkep ve kâğıttır. Yüksek kaliteli renkli kitaplar, kullanılan mürekkep miktarı nedeniyle daha pahalı olma eğilimindedir.

Kitabınız standart bir romansa, baskı maliyetleri daha düşük olma eğilimindedir. Bunun nedeni, tek bir mürekkep kafası kullanılmasıdır. Renk varyasyonları eklemeye başlarsanız, baskı maliyeti artmaya devam edecektir. Kitabınızdaki sayfa sayısı size basılacak fiyatın iyi bir göstergesini verecektir. Bir kitaptaki sayfa sayısı, sırt genişliği, kapağınızın boyutu ve toplam mürekkep kapsamı gibi şeyleri etkiler. Örneğin, sayfanızda 600 kelimelik 60 sayfalık bir romanınız varsa, yine de sayfada yalnızca 300 kelime olan 120 sayfalık bir roman basmakla benzer bir fiyat olabilir. Çünkü mürekkep kapsamı aynı olacak.

İkinci olarak, kitabınızın boyutu, hangi sonlandırma türünün en iyi olduğunu belirleyecektir. Her kitap kapağı CMYK baskıya güvenecektir. Bu, kitaplarınıza derinlik ve kalite kazandırmaya yardımcı olan 4 renkli bir mürekkep türüdür. Kaplama tipi (mat veya parlak laminasyon) fiyatlarınızı sadece marjinal olarak etkiler, ancak kullanılan kağıt veya kart maliyetleri etkiler. Kitaplarınızın boyutunun baskı maliyetini etkilemesinin nedeni, matbaa makinelerinin küçük ve büyük boyutları ayrı ayrı karşılamasıdır. A4 olan bir kitabı kırpmak, A5 olan bir kitaptan farklı bir makine kullanabilir. Siz de en güncel kitap basım fiyatlarını sitemizin iletişim bölümünden firmamıza ulaşarak müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sonrasında alabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı