Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

En Hızlı Matbaa Kitap Basımı

En Hızlı Matbaa Kitap Basımı | edulal.com

Sipariş vermekten dosya yüklemeye, kadar her adımı hızlı ve kolay hale getirmeye çalıştık.  . Kitabınızın hazırlanmasında çok emek harcadığınızı tahmin ediyoruz. Bu nedenle, kitap basım sürecinin adımları arasındaki zamanı azaltmamızı sağlayan en son teknoloji ve ekipmanı kullanarak sektördeki en yüksek standartlara bağlı kalıyoruz.

Dosya incelemesi ve kalite kontrolü, özellikle de ilk kez yayın yapanlar için paha biçilemez bir hizmettir. Hızlı baskı hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizi aramanızı veya e-posta göndermenizi öneririz. Siparişinizi verirken, dosyalarınızı oluştururken ve gönderirken, karşılaştığınız her türlü sorunu aşmanıza yardımcı olabiliriz.

Tüm siparişler Baskı Öncesi departmanımızdan gönderilir. Öncelikle dosyalarınızı, en yaygın dosya sorunlarını (eksik fontlar, kenara çok yakın yazım, düşük çözünürlüklü grafikler vb.) Kontrol eden özel yapım bir filtre aracılığıyla gönderiyoruz. İdeal olarak dosyalarınız harika bir şekilde olacaktır. Hala yapmamız gereken birkaç adım var ve sonra bir PDF Kanıtı oluşturuyoruz. Bize dosyalarınızı gönderdikten sonra, PDF provaları genellikle bir iş günü içinde hazır olur. Bununla birlikte, dosyalarınız için çok çalışma gerekiyorsa, daha uzun sürebilir.

Kitapbaski.com web sitemize üye olabilir, siparişleriniz hakkında destek talepleri ve sipariş işlemleri oluşturabilirsiniz. Hızlı kitap baskı siparişleriniz için kontrol panelinizden kitabın hazırlanması ve teslimi hakkında tüm çalışmaları öğrenebilirsiniz. Bizim işimize olan inancımız ile ister çok sayıda ister birkaç kitaba ihtiyacınız olsun, kitaplarınızı zamanında hızlı bir şekilde basıp teslim alacaksınız.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı