Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

En Uygun Kitap Baskı Fiyatları

En Uygun Kitap Baskı Fiyatları | edulal.com

Günümüzde insanlar, istediği zaman bir kitap tasarımı hazırlayıp bunu rahat bir şekilde bastırabilmektedir. Kitabınızı ister sevdiklerinize hediye edin, isterseniz profesyonel bir iş olarak görüp kitabınızdan para dahi kazanabilirsiniz. Kitap maliyeti hakkında bilmeniz gerekenlerin hepsi kitapbaski.com web sitemizden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sizlere kitap tasarımlarında renk çeşitliliğinin yanı sıra maliyet açısından da büyük bir avantaj sunuyoruz.

Müşterilerimizin tüm kitap üretim süreci boyunca rahat hissetmelerini sağlamak istiyoruz, önceliğimiz kitap üretiminizin sorunsuz çalışmasını sağlamaktır. Baskı jargonunu minimumda tutacağız ve yol boyunca net tavsiyeler vereceğiz. Dikey, yatay veya kare şeklinde renkli kitap baskısı için siyah beyaz sipariş verin . Ön ve arka kapaklar, isteğe göre parlak veya mat laminasyon ile her iki tarafa da basılabilir. Yüksek kaliteli basılı kitaplar oluşturmak Kitapbaski.com, satış ve pazarlama ofisimizin sunduğu mükemmel müşteri hizmetleri ile tamamlanan son teknoloji fabrikası kurduk. Yeni web sitemiz ayrıca, kitaplarınızı veya kitapçıklarınızı olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde sipariş edebilmeniz için yenilikçi bir çevrimiçi sipariş süreci içermektedir. Yine kitap baskı konusunda maliyeti arttıran hususlardan birisi de kullanılan kağıt türü ve kağıdın gramajıdır.

1997'den beri kitap basım işindeyiz. Bu tür bir deneyimle, kitabınızın basılması için her adımda size yardımcı olabiliriz. Gerekli tüm personel ve ekipman tam burada tek çatı altında var. Fiyatlandırmamız, yayınlama süreci hakkında birçok yararlı bilginin yanı sıra web sitemizde açıkça yayınlanmaktadır.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı