Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

İstediğin Adette Kitap Baskı Burada

Tüm baskı projeleri gibi kitaplar da sipariş üzerine üretilir. Bunun nedeni, her kitap projesinin benzersiz olması ve belirli bir amaç için yaratılmasıdır.

Kitabınızı doğru bir şekilde baskı yapmak için bilinmesi gereken özelliklerin bir kontrol listesi mutlaka olmalıdır. Kağıt gereksinimlerini belirlemenin yanı sıra, kitap miktarı yazıcınızın projenizi üretmek için en uygun baskı makinesi türünü belirlemesine yardımcı olur. Örneğin, kitabınızın sadece 200 veya 300 basımına ihtiyacınız varsa, kitapları bir Dijital baskı makinesinde yazdırarak genellikle daha düşük bir birim maliyeti elde edersiniz. Bunun nedeni, bir Dijital baskı makinesinin bir üretim çalıştırmasıyla ilişkili minimum kurulum maliyetlerine sahip olmasıdır. Öte yandan, bir Ofset baskı makinesi, küçük bir üretim çalışmasına verimli bir şekilde dağıtılamayan daha yüksek kurulum maliyetlerine sahiptir.

Ancak sipariş miktarı arttıkça, yani 500 veya daha fazla, ofset baskı daha ekonomik üretim yöntemi haline geliyor. Ofset baskının kurulum maliyeti daha yüksek olsa da, daha büyük bir sipariş bu maliyetin daha fazla kitaba dağıtılmasına izin verir. Bir Ofset baskı makinesi çalıştığında, kağıda mürekkep uygulamanın gerçek maliyeti bir dijital baskı makinesinden önemli ölçüde daha azdır.

Bu arada, sipariş miktarı arttıkça bir kitabın birim maliyeti düştüğü için, özel durumunuz için hangi çalışma boyutunun en uygun olduğunu düşünmek yine de akıllıca olacaktır. Fakat sizin istediğiniz kadar kitap baskısı ile kitapbaski.com her zaman yanınızda olduğunu bilmelisiniz. İster bir adet isterseniz bin adet kitap baskısı yapabiliriz.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı