Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

İstediğin Ebatta Kitap Baskısı Burada

İstediğin Ebatta Kitap Baskısı Burada | edulal.com

Kitabınızı yazdırırken özel bir kitap boyutu ister misiniz? Kitabınız için hangi kesim boyutu doğru karar veremediniz mi?  Kitapbaski.com'da yayınlanan kitabınızın boyutu tamamen size bağlıdır. Maliyete, içeriğe, görünme şekline veya elinizde nasıl hissettiğine bağlı olabilir. Kitabınızı tasarlarken hangi boyutu seçmeniz gerektiği konusunda kafanız karışmasın. Çok sayıda görsel içeren çocuk kitaplarının yazarları genellikle daha büyük boyutlu bir kitabı tercih ederler. Kitabınızı standart boyutta üretirseniz, en uygun maliyetli ve verimli şekilde basılmasını sağlamış olursunuz.

Kitapbaski.com olarak, kendi yayınladığınız kitabınıza ne kadar emek harcadığınızı biliyoruz. Emeğinizin karşılığını almanız için sizin için en uygun şartlarda kitap baskısını yapıyoruz. İstediğiniz boyutlarda kitap baskısı yapmak isterseniz sizin için her türlü baskı imkanı sunuyoruz.  Tüm baskı projeleri gibi kitaplar da sipariş üzerine üretilir. Bunun nedeni, her kitap projesinin benzersiz olması ve belirli bir amaç için baskı yapılmasıdır.

Kitapların çoğu dikey yönde yazdırılır, ancak kitapların yatay biçimde yazdırıldığı birkaç istisna vardır. Yatay olarak basılmış kitapların çoğu çocuk kitapları veya sanat kitaplarıdır. Üretim zamanı söz konusu olduğunda, Kitapbaski.com'da Türkiye'de ki en hızlı kitap baskı şirketlerinden birisi olmanın gururu içerisindeyiz. Kitabınızın boyutu için nihai kararınızı verirken, hangi kağıt rengini kullanmak istediğinizi aklınızda bulundurun, Özel kitap boyutları ve fiyat teklifi hesaplayıcımızla kitabınızı fiyatlandırırken doğru boyutu kullanmayı unutmamalısınız.

Kitabınızı yazdırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı