Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

İstediğin Sayıda Kitap Baskısı 1 ya da 1000 Adet

İstediğin Sayıda Kitap Baskısı 1 ya da 1000 Adet | edulal.com

Kitap basmak için nihai fiyat söz konusu olduğunda, dijital ve ofset kombinasyonunun birbirini tamamladığını hissediyoruz. Müşterilerimize kalite, fiyat, hizmet ve geri dönüş süreleri açısından her iki dünyanın da en iyisini sunmak için her birinin gücünü kullanıyoruz.  Ciltsiz ve ciltli kitap arasında seçim yapmalısınız. Ardından, kitabınızda olmasını istediğiniz boyutu ve kâğıt türünü seçin. Ayrıca, kitabınızı daha sonra çevrimiçi satmayı planlıyorsanız ihtiyaç duyacağınız bir ISBN satın alma seçeneğine de sahip olacaksınız. Kitabınızı profesyonelce yazdırmak hiç bu kadar kolay ve ekonomik olmamıştı. En son baskı teknolojimiz sayesinde, minimum sipariş miktarı yoktur tek bir kopyadan başlayarak, istediğiniz kadar az veya çok kitap baskısı, ölçeklendirme toplu indirimleriyle yazdırabilirsiniz. Ciltsiz veya ciltli arasındaki seçim ise tamamen size kalmıştır.

Böylece, sabit maliyetler veya fazla kopyalar hakkında endişelenmenize gerek kalmadan kendi kitabınızı kolayca yazdırabilirsiniz. 50.000'den fazla memnun müşteriyle, Türkiye'deki Talep Üzerine Baskı kitaplarının en büyük tedarikçisiyiz. Talep Üzerine Baskı konsepti, geleneksel ofset baskıyı mümkün kılmak için önceden belirlenmiş bir kotayı karşılamak yerine, sipariş verildiğinde kitapların basılmasından başka bir şey değildir.  Makalenizi bir Word belgesi veya PDF olarak yükleyin. Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz Word şablonlarımızdan birini kullanabilirsiniz.

Artık kitabınız hazır olduğuna göre, basımına ek olarak satışa çıkarıp çıkarmamaya da karar verebilirsiniz. Yalnızca yazdırmak istiyorsanız, erişiminizi özel olarak ayarlayın ve ardından bu adımın geri kalanını atlayın.

Sadece birkaç basit adımda kitabınızı oluşturabilir ve yazdırabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı