Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

Kişiye Özel Kitap Basımı Burada

Kişiye Özel Kitap Basımı Burada | edulal.com

Kendinize özel kitabı bastırmak artık çok kolay kitapbaski.com olarak size şahsınıza özel kitap baskılarını yapıyoruz. Hem uygun hem de kaliteli, ister 1 tane isterseniz 1000 tane kitap bastırabilirsiniz. Kitabınız her konuda olabilir. Roman, öykü, şiir, hikaye, tez ya da ders kitapları olabilir. Çalışmanızı bize gönderin biz size özel baskıyı yapıp kısa süre içerisinde teslim edelim. Ayrıca kitap baskınızın kapak tasarımını da biz yapalım bunun için bir yer aramanıza gerek yok. Sizlere profesyonel görünümlü kapaklar hazırlayabilir ve muazzam bir kitap hazırlayabiliriz. Yumuşak mat veya parlak cilalı, profesyonelce tasarlanmış kitap kapağıyla okuyucunuzun dikkatini çekin.

Hazırlamış olduğunuz kitabınızı basılı olarak görmeniz kadar güzel bir şey yoktur. Geniş, sağlam ve uygun fiyatlı kitap baskı seçenekleri ile sizin karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Kitap baskı için nasıl bir ciltleme yapılacağını, kaç sayfadan oluşacağını ve kitap kesim boyutu hakkında detaylı bir görüşme sonrasında size özel kitabınızı basmak için hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. İster esnek, mükemmel ciltli veya ciltsiz kapak, isterseniz sağlam bir ciltli kitap tasarımı isteyin, size özel kitabınıza istediğiniz görünümü ve hissi veren özel ciltleme seçenekleri sunuyoruz.

Kitapbaski.com sizlere hem ciltli hem de yumuşak kapaklı kitap seçenekleri sunar. Özel ciltli kitaplar ayrıca bir kitabı kir veya hasardan korumak için kullanılan çıkarılabilir bir kağıt örtü olan bir toz ceketi ile kaplanabilir. Hem ciltli hem de yumuşak kapaklı kitaplarımız tüm standart kitap boyutlarında gelir.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı