Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

Kitabını Hemen Şimdi En Uygun Fiyatlara Bastır

Kitabını Hemen Şimdi En Uygun Fiyatlara Bastır | edulal.com

Kitabını hemen şimdi en uygun fiyata bastırmak istiyorsan en doğru nokta firmamızdır. En uygun fiyatlara kitap basımı yapan firmamız yeni yazarların ilk adımlarında onlara yardımcı olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Kitap basımındaki en büyük sorunlardan biri fiyat belirsizliğidir. Belirsiz fiyatlandırma, hem normal baskıyı hem de hızlı son baskıyı engeller. Kitap basarken en önemli konu paranın değeridir. Uygun maliyetli, hızlı ve sorunsuz temiz, yüksek kaliteli baskı işlerine ihtiyacınız var. Günümüz teknolojisiyle kitap basmak için fahiş bir bedel ödemenin anlamı yok. Gelişmiş yazıcılar, basılı tüm kitapları hızlı ve sorunsuz bir şekilde işleyebilir. Bir kitap bastırmak istiyorsanız lakin işin sonunda ne kadar bir ödeme yapacağınızı bilmiyorsanız ve bu sizi tedirgin ediyorsa doğru yerdesiniz. Firmamız kitapbaski.com tamamen müşteri odaklı bir firmadır. Tüm çalışmalarında birincil öncelik olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Dolayısıyla da piyasa koşullarına göre oldukça uygun fiyatlandırma ile kitaplarınızı basmaktadır.

En Uygun Fiyatlara Kitap Basımı

                En uygun fiyatlara kitap basımı yapan firmamız sizlerin taleplerini karşılamanın gururunu yaşamaktadır. Hazır şablonlarımızla yardımcı olduğumuz yazarlarımıza ana sayfamızdaki baskı maliyeti hesaplama motoruyla da net tutarı belirtebilmekteyiz.

                Kitap âdetiniz, sayfa sayınız, sayfa ebatınız, baskı renginin fiyatlandırmada etkili olan unsurlardır. Fiyatlandırma politikamızı yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak oluşturmaktayız. Misyon ve vizyonumuzda bilhassa yeni yazarlara destek olmak ve ülkemizin kültürel gelişimine katkıda bulunmak ilk sıralarda yer almaktadır.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı