Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

Kitap Çıkarmak İstiyorum

Kitap Çıkarmak İstiyorum | edulal.com

Bazıları için o kokusudur burun reseptörlerini köpürten, anlayamazsınız. İçine girince hayatınızı silip süpüren ve yerine kendi kuralları ile yerleşen anlatımıdır, gerçek hayatı siyah beyaz hissettiren. Evdeki elmalı turtadan daha tatlı, dışarıdaki soğuktan daha katı ya da masadaki tavşan kanı çaydan daha samimidir kimisi. Gözün gerçeğinden daha geniştir size sunduğu fikir ve düşünceler bazılarının.

Kitaplar portaldır başka hayatlara, başka yaşamlara, göremediğimiz renklere. Son sayfasını kapattığında hayatı sorgulatan eserlerdir, elindeki hayatınla ne yapacağını bilemeden. Pardon, ''Kitap yazdım, bastırmak istiyorum mu dediniz?''. Okuyuculara şekerin aslında daha acı bir tat olduğunu mu hissettirmek istiyorsunuz? Buyrun buradan yakın. Kişisel kitap basımı; karanlıktaki hikayelerinizi, romanlarınızı okuyucuları ile buluşturmak için basit ve kullanışlı bir yol.

Dijital kitap basımı paylaşımcı arkadaşlarımıza yepyeni bir olanak sunuyor. Kitap çıkarmak istiyorum diye 130 nabızla girdiğiniz yayınevlerinde yaşanan hüsran, yüksek maliyetler, 500 metre engelli koşuda hakemlerin de onayladığı kolay yollar sunuyor. ''Kitap yazdım bastırmak istiyorum.'' diyen kişilerin önce rahat bir nefes alıp, dijital basım yöntemi ile eserlerini düzenleyip kendilerini yine kendileri asiste edebilecekleri bu yöntem ile diyoruz ki loş, manidar bakışlı masa lambanız ışığında gerçekler kadar acı kahvenizi yudumlarken, dirayetli masanıza oturup düzenlemelerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Bu yöntem ile kitap çıkarma maliyetini ortak katların en küçüğünü alarak inceltebilirsiniz. Pınarında Fırat’ın haziranda yazı kucaklayan neşesi kadar berrak ve mutlu damlası gibi parlayıp yeni filizlenen domates rengi al yanaklarına süzülen göz yaşları, kahramanımız 18’lik Hatice Nine’nin kırışıklarında hikayenizde aksın. Siz ise ışıldayan gözleriniz ile kişisel kitap basımınızda bu güzel hikayeleri kolay bir şekilde nadide okuyucularınız ile paylaşın.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı