Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

Kitap Çıkarmak

Kitap Çıkarmak | edulal.com

Kitap çıkarma yolculuğuna nereden başlayacağını bilmeyen yazar adayları için kitap bastırmak ve öncesinde yapılması gerekenler bu yazıda. 

Kitap bastırmak için yapılması gerekenleri ve kitap bastırma fiyatınızı minimuma indrecek seçenekleri açıklıyoruz!

* İlk olarak başlayacağınız nokta kişisel bir kitap mı olacağı yoksa ticari bir amaç taşıyıp taşımadığıyla ilgilidir. Kişisel kitaplarda bir zorunluluk olmasa da ticari amaçlı kitaplarınızda ISBN ve bandrol alma kıstasınız vardır. Bu şekilde kitabınızın tüm haklarını koruma altına almış olursunuz.

* Kitap çıkarmak isteyenlerin kitabını yayımlatırken bilmesi gereken diğer adımda kaç adet kitap bastırmak istediğinizdir. Kitap baskı sayfa sayısı ve kitap baskı fiyat hesaplaması yapmak bulunmaktadır. Diyelim ki; 1 adet kitap bastırmak istiyorum diyorsunuz. Düşük sayıda kitap basım maliyeti ile yüksek sayıda kitap basım maliyeti farklılık gösterecektir. İçeriği ve oluşumu açısından diğer yayın türlerine göre farklılık gösteren ve daha fazla sayıda sağlayıcısı olan kitap her zaman maliyetli ve meşakkatli bir yayın türü olarak kitap bilinir. Kitabımı bastırmak istiyorum diyen “kalemi genç yazarlar” büyük uğraşlar, tecrübeler ve hayallerle hazırladığı kitabını kitap basımevlerini aşındırarak birçok olumsuzlukla karşılaştığı gerçeğini biliyor olmalısınız.

Kitap baskı fiyatları, az adet kitap basımı genç yazarların bu süreçte karşılaştıkları başlıca sıkıntılardandır. Planladığınız zamana ve maliyete uygun şartlarda Kitap çıkarma maliyetinizi sizin için düşürüyoruz. Kitap basmak artık daha kolay! Kısacası, özel kitap basımı kişinin kitabını doğrudan yayınlayabilmesi, dilediği sayıda dilediği kalitede bir basımla kendisine kavuşması demektir. Eskiden bu olanakları kullanmayı hayal görürken, günümüzde bir yazar çıkıyor ve diyor ki, ''Hobi kitabı bastırmak istiyorum.'' Ve yazarı ''Kitap bastırmak ne kadar?'' endişesinin içinden çekip, kitabını sahiplenecek alternatif bir yayınevi ile buluşturuyoruz.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı