Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

Nasıl Kitap Bastırırım?

Nasıl Kitap Bastırırım? | edulal.com

Dijital kitap basımı ile hem zamandan hem de paradan tasarruf edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Son yıllarda kitap bastırmak dijital seçenek ile daha da popülerlik kazanmıştır. Bu alternatif sayesinde Kitap baskı fiyatlarınızı düşürmek elinizde olduğu gibi hızlı bir çözüm yaratarak ilgi çekici bir fark yaratan bu tercihle kitap baskı sayfa sayısı artık dert olmaktan çıkıyor. İhtiyacınıza yönelik olarak farklı avantajlar sağlayabilecek dijital basım ile düzenleme gerektirebilecek baskı işlemlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Dijital kitap basımı bilgisayar destekli bir baskı türü olduğundan çağa uygun kaliteli ve her beklentinizi karşılayıp; ''Kitap bastırmak ne kadar?'', ''Kitap bastırmak kaç para?'',  ''Bir kitap bastırmak ne kadar?'' Sorularından sizi uzaklaştırır. Sizin sorunuz sadece, “Bir anı kitabı mı bastırmak istiyorum; yoksa edebiyat dünyasına adım atmak mı?'' sorusu olsun. Kalitemiz, hayal gücünüz, kaleminiz ucuz kitap basım fiyatımızla birleşsin ve bir hayaliniz daha gerçek olsun.

Düşük adetlerle basılmasını istediğiniz kitabınızı dijital baskı ile basıyoruz. Profesyonel yolda bir kararlı yazarsınız, ilk aşamada belirli sayıda kitap bastırıp tanıdıklarınızın görüşünü almak istiyorsunuz. Belki de bir şair ruhuna sahipsiniz ve şiir kitabı bastırmak istiyorum diye içinizden geçirdiğiniz zamanların üzerinden yıllar geçti. Ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Amacınıza hizmet edecek en doğru yol dijital kitap basımı le mümkün olacaktır. Eşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza hazırladığınız mükemmel bir sürpriziniz var ve hediye kitap bastırmak istiyorum diyorsunuz, tüm hazırlıklarınızın tamamlanmasından sonra araştırmasını yapacağınız diğer sorudur, ''Hediye kitap bastirmak ne kadar?''. 

Sevgilinize olan hislerinizi anlatan, yıllarca unutulmayacak, 365 gün hatırlanacak romantik bir hediye oluşturuyorsunuz. Doğum günü hediyesi, yıldönümü hediyesi olarak düşlediğiniz kitabın yazarı siz olabilirsiniz.. Geriye tek bir adım kalıyor aşkınızın yazarı olacağınız.  ''Sevgilime hediye kitap bastırmak'' ya da ''Hediye kitap bastırmak'' düşünüldüğü üzere yüksek harcamalar ve maliyet yükü getiren bir çaba değildir. Böylesi eşsiz bir hediye için sizlere sunduğumuz hizmet, bir ya da iki adet kitap basım maliyetinizi minimuma indirecektir.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı