Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

Nasıl Kitap Yazarım?

Nasıl Kitap Yazarım? | edulal.com

“Tek yapman gereken doğru bir cümle yazman. Bildiğin en doğru cümleyi yaz.” (E. Hemingway)

Daha sade bir anlatım söz konusu olabilir miydi (Derin ve histerik bir nefes)? Bence de öyle diyorsanız içinizdeki, evrenin en karanlık Kolombiya kahvesini yudumlarken kendi dünyasındaki hikayelerinde kaybolmuş, yazarı gıdıklamışız demektir. Ben kitap bastırmak istiyorum heyecanınızı yaşama tecrübesine ne dersiniz? Sizi “Hayatımı yazsam kitap olur.” klişesine bir atıf ile kitap basımı dünyasının günümüz teknolojisine ayak uydurduğunu söyleyerek bol bol yanıp sönen imleçli dünyaya dökmek istiyoruz. Siz değerli fikirlerinizi, düşüncelerinizi, Alice’in en harika diyarından daha renkli, belki de siyahın en koyu tonunu kıskandıran kurgularınızı içinize atarken, “Benim eserimi basarlar mı?”, “Hadi bastılar yayınevleri kitap basım fiyatları nelerdir acaba?” gibi soruları geride bıraktıracak yeni ve gözünü sevdiğimiz teknoloji eseri bir dijital kitap basımı fırsatından bahsetmeyi borç biliriz.

Dijital kitap basımı ile yayın evlerinin kendi pahalı ve katı isteklerinden uzakta kendi düzenlemeleriniz ile kitap basım fiyat hesaplama aşamasında giderlerinizi en aza indirebileceğiniz avantajlar yakalayabilirsiniz. Derleyip toparladığınız o güzel eserlerinizi serbestçe dijital yardımcılar ile değerlendirebilir ve profesyonel bir düzenleme ortaya koyabilirsiniz. Size hız katacak ve basım kolaylığını öylece önünüze serecek olan bu tercih serüveninizin başlangıcını, fikrinizin insanlara ulaşımını hızlandırarak kolay kullanımı, akılcı ve işlevsel çözümleri ile size başarıya ulaştıracaktır. Bülten bastırmaktan, romanlarınızı düzenlemeye kadar bir çok farklı formatta dijital kitap basımını tercih ederek kolaylık elde edebilirsiniz.

Kitap fiyatı araştırıp yayınevi kapılarında paylaşım aşkınız ile kitap kokusu burnunda tüten okuyucular için savaş vermek yerine karşınızda oldukça kolay bir yöntem duruyor.

“Yolculukta sona ulaşmak güzeldir. Ama esas olan yolculuğun kendisidir.” (E. Hemingway) Bu yolculuğun da anlatılması dijital kitap basımı tekniği ile kolayca derlenip okuyucularına kavuşturulması gerekmektedir.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı