Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

Roman Hikaye Ya da Deneme Sen Yaz Biz Basalım

Roman Hikaye Ya da Deneme Sen Yaz Biz Basalım | edulal.com

Her ne olursa olsun, hikayenizi, denemenizi ve romanınızı hazırlayın biz yazalım. Herkesin içerisinde bir roman hikaye veya deneme yazarlığı vardır. Ancak herkes içindeki biriktirdiği güzel duyguları kağıda dökmeyi başaramıyor. Bir kitap yazmanın getirdiği sıkı çalışmayı ve uzun çalışma saatlerini kafanıza koyduysanız, o zaman onu güzel bir ciltli kapakla basılmış görmeyi en çok hak ediyorsunuz. İster gerçek ister kurgu, ister tarifler veya fotoğraflar ile dolu olsun, size çok çeşitli kapak stilleri ve kağıt türleri ile ağırlıkları, kesim boyutları ve ciltleme seçenekleri sunabiliriz.

Ciltli kitaplarımız sağlamdır, uzun ömürlüdür ve okuyucunuzun rafına gururla oturmaya hazırdır. Hikayenizi ya da romanınızı hayata geçirme zamanı geldiğinde oldukça basit bir şekilde baskı yapabiliriz. Gelişmiş online web sitemiz  en son teknoloji kullanılarak hazırlanmıştır. Baskınızı sipariş etmeyi kolaylaştırır ve kontrolün tamamen sizde olmasını sağlar. Baskı dosyalarınızı yükledikten sonra, yazılımımız işleyecek ve birkaç dakika içinde bir önizleme oluşturacaktır.

Tecrübeli personellimiz teknik sorunlar için baskı dosyalarınızı kontrol edecektir. Bunları sizin için düzeltemezsek, yazdırmadan önce size haber vereceğiz. Çevre konusunda tutkuluyuz, bu nedenle müşterilerimiz için çevre üzerinde minimum etkiye sahip malzemeler sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. kitapbaski.com ile hayalinizde ki bastırmak istediğiniz hikaye, deneme ya da roman gibi kitaplarınızı baskı için her zaman hazırdır.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı