Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

Tezlerinizi Uygun Fiyatlarla Kitaplaştırın

Tezlerinizi Uygun Fiyatlarla Kitaplaştırın | edulal.com

Yüksek lisans veya doktora tezinizin basılması ve ciltlenmesi hakkında konuşmak için bugün bizimle iletişime geçin. Tezinizi bize sağladığınız dosyalardan çok kaliteli bir baskıya çevireceğiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hizmet etmek için buradayız ve işimizle gurur duyuyoruz, bu yüzden her zaman bunu göstermekten mutluluk duyuyoruz. Tezinizi bir karton kapaklı kitap veya arka arkaya ciltli bir kitap olarak yazdırıp ciltleyebiliriz. Her iki seçenek de, yazdırılmış ve ciltlenmiş yüksek kaliteli bir kitap almanıza neden olacaktır. Tüm kitap baskı ve ciltleme hizmetlerimiz, tamamladığımız her baskı işleminde kalite kontrollerimizin yapılmasını sağlıyoruz.

Özel ciltleme ekipmanımızla, tezinize yüksek düzeyde bir baskı ve tez baskınızı benzersiz kılmak için çeşitli seçenekler sunabiliyoruz. Tezinizi hemen hemen her boyutta bir ciltsiz veya ciltli kitap olarak yazdırabiliriz. 10 yılı aşkın süredir kitap basıyoruz ve size harika bir ciltli kitap üretmek için hangi yöntemlerin gerekli olduğunu biliyoruz. Personellerimiz, alanında uzman bir şekilde eğitilmiş ve uzmanlık alanlarında sürekli eğitim almaktadır. Ayrıca, teknolojideki en son gelişmelerden haberdarız.

Müşteri hizmetlerimiz sektördeki en iyilerden biridir ve tüm personelimiz kitapları sizin kadar sever. Baskı öncesi ekibimiz genellikle müşterilerimizin kitaplarında ince ayar yapmalarına ve onları baskıya hazırlamalarına yardımcı olur. Sadece dosyalarınızı alıp kitabınızı yazdırmayacağız, baskı öncesi ve baskıdaki hataların en aza indirildiğinden emin olmak için dosyaları kontrol edeceğiz ve baskıyı etkileyebilecek olası hataları size bildireceğiz. Profesyonel hizmet almak için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı