Sepetim () %100 Güvenli Alışveriş

Yazar Olmak Sandığın Kadar Zor Değil

Yazar Olmak Sandığın Kadar Zor Değil | edulal.com

Kitapbaski.com ile bir kitap basmaya karar verdiğinizde, süreci olabildiğince sorunsuz ve kolay hale getirme konusunda uzmanlaşmış gerçek bir kişiyle etkileşime gireceksiniz. Bir kitabın nasıl yayınlanacağını bulmak, neredeyse tüm kitabınızı yazmak kadar göz korkutucu görünebilir. Ancak konu ve bölüm taslaklarınız kontrolünüz altında olduğu sürece bir sorun çıkmayacaktır. İlk kitabınız için bir yayıncı bulmanız gerektiğinde nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz.

Bu aşamada bunalmış hissediyorsanız, yalnız değilsiniz. Bir kitap yayınlama sürecini, herhangi bir içerik projesi planına benzer bir proje olarak düşünmek faydalı olacaktır. Yolda kalmak için kendinize birden fazla son tarih verebilir ve büyük hedefinize odaklanırken bireysel görevler üzerinde çalışabilirsiniz.

Bir kitap, ister kendi kendine yayınlanmış ister geleneksel olarak yayınlanmış olsun, bilginizin bir deposu olarak gösterebileceğiniz somut bir şeydir. Bir dizi blog gönderisinden farklı olarak, bir kitap düzenlenir ve uyumlu bir birim olarak çalışır. İnsanlar kitapları neredeyse diğer tüm yazı biçimlerinden daha ciddiye alırlar. Keşke yapsaydık dediğimiz o kadar çok şey var ki, ama aslında tek gereken bilinmeyene o küçük atlayış. Şimdi hikâyeni yaz. Kendi kendine kitap yayınlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bir kitap yazarı olmak size neredeyse başka hiçbir şeyde olmayan bir güvenilirlik düzeyi verir. Kitapbaski.com son derece kullanıcı dostu çevrimiçi çözümü ve kitabınızı yayınlamanıza yardımcı olan gerçek uzmanlarıyla başlamanıza yardımcı olacaktır.

Yorumlar (0)

Henüz hiçbir yorum yapılmamış.
kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı